• 18 PAźDZIERNIKA 2020

  Praca – poszukujemy pielęgniarki koordynującej

  Konkurs ofert na stanowisko pielęgniarki koordynującej wraz z wykonywaniem świadczeń zdrowotnych. Zapraszamy do składania ofert. Harmonogram: Oferty należy składać od dnia ogłoszenia konkursu do 30.10.2020r. do godziny 14:00. Otwarcie ofert nastąpi 30.10 o godzinie 15:00. Rozstrzygnięcie konkursu ofert oraz ogłoszenie wyników nastąpi 2.11.

  Czytaj więcejPraca – poszukujemy pielęgniarki koordynującej
  • 20 LUTEGO 2019

  ZAPISY ON LINE

  Wkrótce uruchomiona zostanie dla pacjentów możliwość zapisywania do poradni specjalistycznych bezpośrednio z poziomu naszej strony (on line).  Wraz z rejestracją (on line) uruchomimy powiadomienia sms i email o wizytach i ważnych informacjach. Zasady korzystania z tej możliwości będą szczegółowo opisane na naszej stronie.

  Czytaj więcejZAPISY ON LINE
  • 20 LUTEGO 2019

  UDOGODNIENIA

  Miło nam poinformować naszych pacjentów, że od stycznia tego roku uruchomiona została usługa zamawiania leków przewlekle przyjmowanych, bez konieczności wizyty u lekarza POZ. Usługa jest dostępna w zakładce Strefa pacjenta i jedynym warunkiem skorzystania z niej jest akceptacja dostępnego tam regulaminu.

  Czytaj więcejUDOGODNIENIA
  • 25 STYCZNIA 2019

  ZMIANA CZASU PRACY PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (POZ)

  Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 września 2013r., z dniem 02 stycznia 2019r. ulega zmianie czas pracy Podstawowej Opieki Zdrowotnej (lekarze rodzinni i pielęgniarki środowiskowo-rodzinne). Poradnia POZ pracować będzie w godzinach 08:00 – 18:00. Jednocześnie informujemy Państwa, że nie ulega skróceniu czas pracy lekarzy POZ, w związku z tym nie ma niebezpieczeństwa ograniczenia

  Czytaj więcejZMIANA CZASU PRACY PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (POZ)
  • 17 MAJA 2018

  Praca – poszukujemy pielęgniarki

  UWAGA, poszukujemy do współpracy pielęgniarki z kwalifikacją i doświadczeniem w zakresie prowadzenia szczepień i bilansów zdrowia w Poradni Dzieci Zdrowych. Zainteresowane osoby proszone są przesłać swoje CV na adres sekretariat@nzozcentrum.pl lub bezpośrednio w sekretariacie przychodni w godzinach 08:00 – 12:00.

  Czytaj więcejPraca – poszukujemy pielęgniarki

Galeria